۲۶ مرداد ۱۳۹۶، روزی بود که خاطرات خوش و شیرین آن‌را تا آخر عمر فراموش نخواهم کرد و آنقدر این روز به من خوش گذشت که فکر کنم تا مدت‌ها هر موقع یاد این روز بیفتم، ناخودآگاه لبخند می‌زنم.

این اولین باری بود که دوستان عزیزم را از نزدیک می‌دیدم و از دیدن تک‌تک‌شان خیلی ذوق‌زده می‌شدم.

اولین دوستی که دیدم محسن سعیدی‌پور بود و بعد معصومه خزاعی و مهشید محمدی و باران و سینا آقااحمدی. در واقع ما در یک ردیف کنار همدیگر بودیم. معصومه جان نیز که قدم به قدم تا آخرین لحظه‌ی گردهمایی در کنارش بودم و بیشترین حرف‌ها را با هم زدیم.

دیدن شهرزاد و یاور مشیرفر و علی کریمی و شاهین کلانتری و معصومه شیخ‌مرادی و لیلا و سکینه شفیعی و امین آرامش و هیوا و سامان عزیزی و حمید طهماسبی و معصومه فردوس‌مقدم (یکی از هم‌کلاسی‌های خوب دوره‌ی ارشدم) و پریسا حسینی و سینا شهبازی و نگار و سعیده و رحیمه سودمند و محمدرضا زمانی و سمیه تاجدینی و سایر دوستان عزیز و خوبم، و چند کلمه‌ای صحبت کردن با هر یک از آنها باعث می‌شد تا عمق جانم شاد شوم.

دیدن و هم‌صحبتی با دوستان افغان هم برایم خیلی دوست داشتنی بود.

از طرفی برایم جالب بود که دوستانی هم پرس و جو کنان دنبال من می‌گشتند تا از من بابت دادن امتیاز آموزنده تشکر کنند. آنها با ابراز لطف و محبت مرا خجالت می‌دادند و من هم نمی‌توانستم به‌خوبی پاسخ‌گوی این همه لطف و محبت آنها نسبت به خودم باشم.

سخنرانی‌های دوستان و سبک هر یک از آنها در ارائه‌ی مطالب برایم جالب توجه بود و موارد بسیاری از حرف‌های آنها آموختم.

البته شوق‌انگیزترین دیدار برای من، دیدن معلم عزیزم محمدرضا شعبانعلی بود که یکی از آرزوهای من بود. هرچند وقتی او را از نزدیک دیدم، از شدت شوق و هیجان، زبانم بند آمده بود و دقیقاً یادم نمی‌آید که چه گفتم و چه نگفتم.

در کل این گردهمایی و دورهمی دوستانه و صمیمی، خیلی خیلی برایم خاطره‌انگیز شد، مخصوصاً یادگاری‌های این روز: کارت نگار محمدرضا شعبانعلی، tag name، و هدیه‌ی دو دوست خوبم معصومه جان و شهرزاد جان

 

مطمئناً این تجربه‌ی منحصربه‌فرد و دوست داشتنی و خاطره‌انگیز برای ما متممی‌ها، تماماً به دلیل مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی‌‌ گروه متمم عزیز و سرپرستی محمدرضا شعبانعلی عزیز، رقم خورد. برخود وظیفه می‌دانم که صمیمانه از تلاش‌های آنها تشکر و قدردانی کنم.

***

به امید رشد بیشتر #بامتمم در کنار دوستان متممی عزیز